Dodaj wpis

Wyraź poparcie dla związków partnerskich!

Wyraź poparcie dla związków partnerskich swoimi słowami. Napisz dlaczego są one ważne dla Ciebie.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w nim zawartych do przekazania petycji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02 nr 101 poz. 926 wraz z późn. zm.)

Ostatnie wpisy

 • Byłem z partnerem kilka lat, do chwili tragicznego wypadku. Niestety jego rodzice są homofobami i nie miałem prawa zobaczyć po śmierci osoby z którą żyłem. Prawo trzeba zmienić.

  ~ Wielkopolska (2017-03-19)
 • Żyje w pięknym kraju. W ktorym powstaja piekne drogi mosty stadiony .żyje w kraju ludzi życzliwych pełnych radośći i pracowitych . Niestety po drugiej stronie żyje w kraju w którym niektórzy ludzie uważaja sie za lepszych od innych . ludzie pełnk strachu nie pewnośći i nienawiśći dla innych . Nasze piękne państwo. Zainwestowalo w budowle niestety nie w edukacje i budowę przyjaznego względem. Siebie. Spoleczenstwa . Strach przed nieznanym obraca sie w przemoc i niezrozumienie dla tych ktorzy kochaja inaczej . ale czy napewno inaczej czy miłość moze byc inna dziwna niebezpieczna . Sądze ze nie dlatego ludzie kochajcy sie bez względu. Na płeć powinni miec prawo takie same jak ludzie uwazani przez normalnych . miłość zawsze wygrywa ludzie dąża do miłośći dlatego. Nie odbierajmy innym tego co dla nas jest oczywistośćia . kochasz ? Pozwól kochać innym

  ~ Lulu (2017-03-15)
 • Chciałabym żyć w kraju, w którym mój przyszły związek będzie ważny nie tylko emocjonalnie, ale i na papierze. Chciałabym mieć możliwość chociażby podziału majątku między mnie a moją partnerkę. Na razie taka równość pozostaje w sferze marzeń, ale wierzę, że kiedyś to osiągniemy, dlatego pod jakąkolwiek akcją popierającą związki jednopłciowe podpisuję się rękami i nogami. Byle tak dalej!

  ~ Anonimowa Lesbijka (2017-02-04)
 • ...bo my też mamy prawo do szczęścia i normalnego życia niezależnie od swojej orientacji w kraju, w którym się urodziliśmy. Nikt nie może odbierać nam prawa do szczęścia i zabraniać formalizowania związków osób tej samej płci. To homofobia i zacofane myślenie, kierowanie się stereotypami, które bardzo ranią.

  ~ Malwina (2017-02-02)
 • ...bo my też mamy prawo do szczęścia i normalnego życia niezależnie od swojej orientacji w kraju, w którym się urodziliśmy. Nikt nie może odbierać nam prawa do szczęścia i zabraniać formalizowania związków osób tej samej płci. To homofobia i zacofane myślenie, kierowanie się stereotypami, które bardzo ranią.

  ~ Malwina (2017-02-02)
 • Wszyscy zaslugujemy na milosc i rowne prawa. Chcialabym przestac bac sie wziac moja dziewczyne za reke na ulicy.

  ~ Paula (2017-01-27)
 • Witam! W pełni popieram związki partnerskie. Nie widzę nic złego w równych prawach dla takich związków. Chciałabym, aby mogli normalnie i godnie żyć. Żeby mogli zakładać rodziny oraz adoptować dzieci. Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli czym jest miłość i stali się tolerancyjni.

  ~ Sara ;) (2017-01-15)
 • Przeczytaj wszystkie wpisy

Jak jeszcze możesz pomóc?

 • Zrób sobie zdjęcie z PLANSZĄ POPARCIA lub kartką z napisem "popieram związki" i dodaj je na naszą stronę. Plansza Poparcia Dodaj zdjęcie
 • Udostępnij film promujący akcję, polub i udostępniaj naszą stronę, ćwierkaj o nas! Link do filmu
 • Ustaw logo akcji "Popieram Związki" jako swoje zdjęcie profilowe. Pobierz zdjęcie